Зустрічайте — WarmUp League

Зустрічайте — WarmUp League
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 217

Настав той час, коли виникла необхідність у чемпіонатах, які б стали основою для тих водіїв, що лише починають свій шлях у сімрейсінгу та не мають достатнього досвіду та навичок для участі в чемпіонатах рівня Pro або в офіційних турнірах. Щоби закрити цю нішу Віртуальна Школа сімрейсингу Київського Міського Автомотоклубу та проект eSports.Proformula.UA вирішили створити «прогрівочну» лігу — WarmUp League.

За задумом, WarmUp League — це місце, де можна без зайвого психологічного пресингу в спільноті однодумців та під наглядом більш досвідчених сімрейсерів вчитись розуміти траси, автомобілі та суперників, зменшувати кількість помилок та збільшувати свою швидкість, набувати досвіду очної боротьби та випрацьовувати звичку дотримуватись Правил Регламенту. А потім робити впевнений крок уперед — у великий сімрейсинг!

Першим чемпіонатом WarmUp League стане осіння серія на симуляторі Assetto Corsa. Календар WarmUp League AC Autumn Series складатиметься з чотирьох етапів. Учасники першості завітають на траси в Барселоні в Імолі та на автодром Red Bull Ring. А заключний етап пройде на київський «Чайці», яка свого часу була в наявності в старому симуляторі Race07 від розробника Simbin, та в подальшому була адаптована під симулятор Assetto Corsa. У розпорядженні водіїв будуть передньопривідні автомобілі Volkswagen S1600, що, звісно, перетворює цей турнір у класичний монокубок.

Отже 28 жовтня буде проведено перший етап, тож запрошуємо до реєстрації на чемпіонат за посиланням https://forms.gle/UQwxSnwirpoK8va67.

Регламент чемпіонату.
Запрошуємо також доєднатися до діскорду Організатора ProFormula eSports.