Виграти курс в школі сімрейсингу

Виграти курс в школі сімрейсингу
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse KMAMK eSports WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1771

В останній четвер жовтня розпочинається перший, дебютний сезон від WarmUp League. Від «прогрівочної» Ліги, яка була створена, щоб об»єднати разом тих українських сімрейсерів, які роблять свої перші кроки у віртуальному автомобільному спорті. Крім можливості в реальних умовах перегонів отримати корисний досвід очної боротьби із суперниками учасники першості розіграють між собою право пройти навчання в Школі сімрейсингу Київського міського автомотоклубу.

За підсумками чотирьох етапів переможець Чемпіонату, а також срібний та бронзовий призер отримають відповідно 5, 3 та 1 безкоштовне заняття в Школі, плюс 50 % знижку ще на 5, 3 та 1 заняття. На думку засновника Школи Жирайра Гюруняна, такої кількості занять цілком достатньо, щоби той, хто прагне досягати пристойних результатів на вітчизнаних та міжнародних змаганнях, міг суттєво покращити свій рівень.

«Звісно, дуже багато залежить від поточного рівня. У мене був досвід, коли в одного з учнів уже після одного-двох занять час проходження кола покращився настільки, що цього вистачало, щоби змагатись на других-третіх серверах провідних міжнародних першостей. Але справа в тому, що в цього учня був потужний бекграунд реальних автоспортивних змагань. Тобто було розуміння базових моментів і щодо ідеальних траєкторій, і до азів керування автомобілем, і до налаштувать автомобіля», — говорить Жирайр.

«Якщо говорити про абсолютних початківців, то скинути зі свого найкращого результату 3…5…10 секунд після 3–5 занять — це цілком реально. Але це реально виключно для тих початківців, хто ставиться до сімрейсингу не як до іграшки та можливості просто вбити вільний час, а як до серйозного спорту, хто дійсно має бажання наполегливо працювати. Впевнений, серед учасників і першого, і наступних сезонів WarmUp League будуть саме такі сімрейсери, тому ми будемо очікувати на них у своїй Школі.

А в якості невеличкої поради мушу додати. Головна умова для успіху, звісно, — це й теоретичні базові знання по траекторіях, точках гальмування, по основах керування та налаштування автомобіля, і практичні напрацювання цих усіх навичок. Це і є програма навчання в нашій Школі. Та це не єдина умова. Далі слід багато та наполегливо працювати самому, якомога більше виходити на трасу, приймати участь у змаганнях. За такого підходу — успіх гарантовано!»

На сьогодні в Школі сімрейсингу Київського міського автомотоклубу заняття проводять провідні українські кібер-спортсмени: Костянтин Романенко (Assetto Corsa Competizione), Домінік Хорошавін (Assetto Corsa Competizione, RaceRoom), Нікіта Шапошнік (RaceRoom) та Микола Камінний (iRacing).

Реєстрації на чемпіонат за посиланням:
https://forms.gle/UQwxSnwirpoK8va67.


Запрошуємо також доєднатися до діскорду Організатора ProFormula eSports.