Великий Фінал першості SRL DTM2020

Великий Фінал першості SRL DTM2020
Категорія: eChamps
Tags: Race Room SimRacing SimRacingUA
Переглядів: 216

У минулий четвер Великим Фіналом закінчився італійський чемпіонат SRL DTM 2020. Участь у Фіналі приймали пілоти, які посіли за підсумками 6-етапного турніру місця у топ-16. І саме за турнірною класифікацією розподілялися місця на стартовій решітці. Одним з учасників першості та Фіналу був український сімрейсер Костянтин Романенко, виступаючий за команду Ballas Racing Team. 

Українець за шість відбіркових етапів здобув 171 очко та виборов у турнірній таблиці п'яте місце, поступившись таким рейсерам, як Макс Пфейфер (Max Pfeifer) зі здобутком у 298 балів, Бен Уолкер (Ben Walker) — 260, Мікель Касперінк (Michel Kasperink) — 217, та Маурісіо Портабене (Maurizio Portabene) — 201.

Стартуючи, відповідно, п”ятим, Романенко протягом перших віражів першого кола вів щільну боротьбу на четверте місце з Портабене. Але врешті був змушений випустити італійця вперед. Після чого завданням українця стало протистояння атакам з боку Марселя Фрьолена (Marcel Fröhlen), який вийшов у фінал з восьмого місця таблиці. І майже вісім кіл Костянтин вдало вибудовав свої захисні дії. Та після чергової атаки з боку Марселя був змушений пропустити суперника вперед.

У подальшому, після хвилі піт-стопів, шоста позиція Романенко також опинилась під невеликою загрозою з боку одного з суперників. Але Костянтин не мав наміру бодай ще щось програвати, тому бився до останнього кола, до останнього повороту і фінішував шостим.

А місця на подіумі внаслідок яскравих та запеклих баталій розподілила між собою трійка призерів 6-етапного турниру. І в тому ж самому порядку. Перемогу відсвяткував Пфейфер. Другим картатий прапор бобачив Уолкер, який, між іншим, левову частину гонки утримував позицію на чолі пелетону, десяток останніх кіл відчайдушно захищався, та все ж втратив лідерство всього за дві з половиною хвилини до фінішу. Щоправда, він спробував кинутись у атаку та відігратись на останніх метрах дистанції, але все, чого спромігся — фотофінішу...  Третім Фінал закінчив Касперінк.