Українці на старті ADAC GTMasters

Українці на старті ADAC GTMasters
Категорія: eChamps
Tags: Race Room SimRacingUA
Переглядів: 200

У вівторок, 19 січня, гонкою на трасі Motorsport Arena Oschersleben стартувала першість ADAC GT3 Masters 2021, організаторами якої виступає італійська сімрейсінг-команда M.M. Racing Team. Серед майже чотирьох десятків учасників було й два українські пілоти — Костянтин Романенко (Ballas eSports) та Жирайр Гюрунян (Kyiv Auto Moto Club).

За результатами кваліфікації першу 35-хвилинну гонку Костянтин та Жирайр розпочинали, відповідно, четвертим на сьомим. І зберегли ці ж позиції до самого фінішу. При цьому дещо складнішим вийшов процес “зберігання” для Гюруняна, який в дебюті гонки втратив декілька місць, випавши за межі першого десятку, а тому змушений був відіграватись. Що ж до Романенка, то йому на старті навпаки вдалося випередити одного з суперників та закріпитись на спиною у двох лідерів — Давіде Токкачелі (Davide Toccaceli) та Петра Пліска (Petr Pliska). З огляду на темп цієї пари італійців, шансів випередити її у українця не було. Але поборотись за подіум — достатньо. На превеликий жаль, все вирішила хвиля піт-стопів. Тактика більш пізньої зупинки, яку застосував один з суперників Костянтина, дозволила йому відтіснити Романенка на четверту позицію.

Доречі, з неприємним присмаком пройшла хвиля пітів і для пари Токкачелі-Пліск. Саме після зупинки в боксах сталася зміна лідера — Петр, не втрачаю концентрації та не відпускаючи суперника занадто далеко, терпляче дочекався цієї нагоди і, очоливши пелетон, довів справу до перемоги.

Друга гонка мала реверсивний стартовий порядок для перших восьми пілотів першої гонки. Так на першому ряді опинився Жирайр Гюрунян. Під час старту зберегти цю позицію українцю не вдалося — після першого кола він був четвертим. А на четвертому колі, на превеликий жаль, Жирайр на мить втратив контроль над болідом і вилетів з траси у відбійник. На цьому гонка для нього завершилася. В той час як Романенко знову продемонстрував стабільність і, стартуючи п”ятим, довів справу до шостого місця на фініші.

А перемогу, між іншим, знову відсвяткував Петр Пліск...