SimGrid Sprint Cup завершено!

SimGrid Sprint Cup завершено!
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine SimGridSprintCup SimRacingUA
Переглядів: 578

Четвертий сезон в чемпіонаті SimGrid Sprint Cup добіг свого фіналу - на трасі Spa-Francorchamps відбулася остання гонка командного турніру, що розпочався гонкою на трасі Masano ще влітку, у липні. Команду Team Ballas eSports в цих змаганнях репрезентували два екіпажі.

На другому спліті Олег Пітцик розпочав сезон в складі власної команди з іншим напарником, але згодом він приєднався до італійського колективу і майже з третього етапу стартував з українськими колегами. В Батарсті це був Нікіта Шапошнік, та до завершення чемпіонату постійним тіммейтом вже був Домінік Хорошавін.

У другому екіпажі Костянтин Романенко та угорець Габор Саросі провели майже увесь сезон разом, але на третьому етапі на трасі Mount Panorama Габора замінив Домінік Хорошавін.

Фінальний етап завершився екіпажу Олега Пітцика на 6-му місці. BoP - Balance of Performance чи Баланс продуктивності, який був імплементований організаторами на гонку в Спа, - для автомобіля Astone Martine став каменем спотикання, бо всі якісні властивості цього авто були прикручені. Тобто конкурувати наприклад з Bentley на одному рівні було неможливо, про що свідчать перші три фінішні позиції, яки були окуповані якраз Bentley.

Менше з тим, результати сезону (на рахунку Олега два финиши в Топ-3 - другі місця на третьому та четвертому етапах, та два фініши в Топ-10 - в першій та останній гонці, як раз на трасі в Бельгії ) дозволили завершити цей чемпіонат на шостій загальній позиції. Враховуючи той факт, що команда, напарники та обставини на протязі сезону були в деякому об’єктивному організаційному сумбурі, це досіть пристойний результат!

Третій спліт, де Костянтин Романенко та його угорський напарник Габор Саросі розпочали сезон досить активно з перемоги на трасі в Мізано, в підсумку не приніс того результату, який очікувався. Невдачі на двох гонках та три фініші Топ-10 дозволили екіпажу завершити сезон на четвертій загальній позиції. А ще підсумки сезону підтвердили той факт, що немає чого робити на низких сплітах швидким водіям. Показовою стала ситуація на гонці в Спа, коли коловий водій вщент знищив сподівання нашої команди на перемогу.

Так чи інакше, переходи до команди, зміна напарників та організаційні питання внесли свої корективи в сценарій подій, але і сприяли розумінню того, що буде попереду, з ким, і навіщо! Тож слідкуємо за анонсами нових чемпіонатів, де українці будуть відвойовувати своє місце під автоспортивним сонцем!