Результат сатисфакції не приніс

Результат сатисфакції не приніс
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine GTWC SimRacingUA
Переглядів: 338

7-й етап Чемпіонату Світу SRO GT World Challenge, що відбувся на трасі Nurburgring GP 24 вересня, завершився для Костянтина Романенко не тим результатом, якого очікував сам пілот та його вболівальники. Насамперед, Костянтин зумів кваліфікуватися лише на 38-й стартовій позиції, що значно ускладнювало прогрес в самій гонці, адже прориватися крізь повільні автомобілі вкрай складно на цій трасі.

Як відмітив український водій, він дещо перемудрив з налаштуваннями автомобіля, тому і не мав адекватного зворотного зв'язку від Audi R8 LMS, що було вкрай важливо, адже поведінка Ауді була вкрай непередбачувана. Тоді як на тренуваннях все було добре, і Романенко мав дуже пристойний темп.

Інциденти, контакти та брудна боротьба в першій частині перегонів не сприяли швидкому руху вгору в поточному протоколі гонки. Хоча час від часу Костянтину вдавалося проводити якісні атаки та вести боротьбу колесо в колесо і адекватно захищатись.

Звісно, 28-а позиція на фініші не принесла сатисфакції, але якщо брати до уваги, що для киянина це перший чемпіонат такого рівня, цей результат можно вважати нормальним.

Попереду ще три етапи, тож побажаємо Романенко набиратися досвіду, уникати невимушених помилок і максимально концентруватися на кожній гонці Чемпіонату Світу, що будуть попереду.