ProSIM. Переможці. Лідери. Грожан

ProSIM. Переможці. Лідери. Грожан
Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 200

Основну гонку п'ятого етапу першості ProSIM SERIES, яку цього разу за рішенням вболівальників приймала траса Snetterton, виграли Джошуа Роджерс (Joshua Rogers) та Айханкан Гювен (Ayhancan Güven). І це вже третя загалом та друга поспіль перемога дуету в поточній серії. Не дивно, що Роджерс одноосібно очолює турнірну таблицю сімрейсерів, а Гювен ділить першу позицію у заліку реальних гонщиків.

Правда, слід визнати, що перемога потрапила до лідерів серії не без допомоги суперників. А саме Сімона Марія Марсеньо (Simone Maria Marcenò). Під час піт-стопу Сімон підхопив позицію лідера у свого партнера, Філа Денеса (Phil Denes), який в свою чергу впевнено стартував з поула і зробив свою половину справи. Ще за 6 хвилин до фінішу перша позиція все ще перебувала в руках у Марсеньо, але на неї постійно і агресивно зазіхав Роджерс. І врешті решт Сімон помилився, занадто широко увійшов в один з віражів  і... послизнувся на поребрику (цей момент якраз на фото). Цим миттєво скористався Джошуа, поставивши крапку у питання визначення переможця. 

Марсеньо та Денес були змушені задовольнитись другою позицією. А на третьому місці основну гонку закінчили Джонні Едгар (Jonny Edgar) та переконливий переможець — старт з поулу та жодних шансів суперникам — фанової гонки Себастьян Джоб (Sebastian Job).

Як і минулого разу, на старт п'ятого етапу вийшов і Роман Грожан. Доречі, француз у середу у своєму твіттері зізнався, що в день гонки він вперше за реабілітаційний період після пережитої аварії протягом доби обійшовся без знеболюючих. А фінішував Грожан на дев'ятому місці.