Пітцик вже другий в AORGT3!

Пітцик вже другий в AORGT3!
Категорія: eChamps
Tags: AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 309

П’ятий етап міжнародного чемпіонату AOR GT3, який відбувся на нідерландський трасі Zandvoort 28 вересня, неймовірно закрутив интригу в боротьбі за перемогу в цій серії, адже фініш Олега Пітцика на другий позиції наблизив українського водія команди Team Ballas Ukraine до  лідера чемпіонату!

На минулій неділі, як раз тут, в Зандворті, Олег та Домінік повернули собі лідерство в іншому чемпіонаті RCI GT3 Endurance. Тож цей автодром не мав би викликати якихось труднощів для Олега - українець стартував на автомобілі Bentley GT3 Continental, для якого вже були знайдені гарні налаштування саме під цю трасу. Подальші події підтвердили цей факт.

На сам перед, на офіційній практиці Олег очолив загальний протокол з добрячим відривом від другої позиції, підтвердивши свій гарний темп в сухих умовах та свої претензії на загальну перемогу на п’ятому етапі. Але в кваліфікації йому вдалося встановити лише другий час, адже литовець Грантас Карекас на 18-тисячних секунди зумів показати найкращий час на останніх секундах кваліфікаційної сесії та зумів відібрати поул в українця! Менше з тим головні суперники в чемпіонаті були позаду, тож програма мінімум для Олега була виконана.

Гонка мала розпочатися в дощових умовах, тому Пітцик вибрав дощові налаштування.  Карекас очолив перегони та з першого кола почав потроху від’їзжати від українця. З другого боку, суперники позаду не мали можливості наблизитися до Пітцика, у тому числі і головні конкуренти - Олексій Челобанов та Микита Богородський, який до речі гонку не завершив... 

Через 15 хвилин погодні умови значно поліпшилися, дощ завершився і траса почала прогріватися. Олег зробив свій плановий піт-стоп для заміни гуми та танкування, але темп McLaren литовського лідера перегонів був дуже швидким. Тож в цих умовах головним питанням для Олега стало зберигання другої позиції, яка гарантовано приносила другу позицію в чемпіонаті і зменшувала різницю між Піциком та Челобановим в загальному заліку водії.

Як відмітив Олег в інтерв'ю після завершення перегонів, автомобіль був налаштований на дощові умови, тому на сухому асфальті він програвав сам собі більш ніж секунду з кола. В цих умовах наблизитися до McLaren лідера було вкрай важко та скоріше неможливо.

Наступний шостий етап відбудеться на японський трасі Suzuka, де за попередніми даними погода має бути сухою, тож головний бій за лідерство в чемпіонаті буде продовжено через тиждень.