Пітцик наздоганяє лідера

Пітцик наздоганяє лідера
Категорія: eChamps
Tags: AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 296

Гонка на трасі Suzuka чемпіонату AOR GT3 Season 8 наблизила Олега Пітцика в турнірній таблиці дуже близько до лідера чемпіонату - напередодні сьомого передостаннього етапу на італійський Монці Пітцика та Челобанова розділяє лише один бал!

На практиці перед кваліфікацією темп Олега був більш ніж задовільним, бо водій команди Team Ballas Ukraine займав найвищі сходинки протоколу. Була надія, що українець зможе поборотися за першу стартову позицію, але Bentley в порівнянні з іншими марками не мало гарного кваліфікаційного темпу. Тож четверта позиція дещо ускладнювала завдання пошуку шляхів до перемоги в гонці. Та з іншого боку, головний конкурент в чемпіонаті стартував ще далі.

Не можна сказати, що гонка для Олега була дуже напруженою - він і не наближався до першої трійки лідерів, і водночас не програвав водіям позаду. І заїзд в бокси в надії на андеркат також нічого не змінив. Олег як стартував, так і завершив змагання на четвертому місці. Але, зважаючи на те, що Челобанов фінішував лише на 6-й позиції, Пітцику вдалося відіграти значну кількість очок в заліку водіїв.

Тож, головна баталія за перемогу в чемпіонаті розгорнеться на Монці та на трасі Спа, відповідно, на сьомому та восьмому етапах чемпіонату. Слідкуємо за розвитком подій!