KMAMK GT3 Endurance. Season 4/2021

KMAMK GT3 Endurance. Season 4/2021
Категорія: eChamps
Tags: ACC KMAMK eSports KMAMK GT3 Endurance SimRacingUA
Переглядів: 165

Продовження спортивного сезону — новий чемпіонат із сімрейсингу KMAMK GT3 Endurance Championship. Його перший етап відбудеться 27 жовтня 2021 року на трасі Brands Hatch GP. Це буде вже другий турнір, який організовує та проводить Київський Міський АвтоМотоКлуб на популярному в український кіберспортивній спільноті симуляторі Assetto Corsa Competizione!

Минулий чемпіонат проводився у форматі «спрінт», тобто кожний етап складався з двох 30-хвилинних заїздів з обов’язковим піт-стопом та був дуже напруженим. Боротьба за позиції відбувалася на всіх фронтах — у голові, у середині та в кінці пелотону! Ну, і насамперед — за перемогу в чемпіонаті між Костянтином Романенко та Домініком Хорошавіним. Про ці та інші баталії у Вас є змога прочитати на сайті Київського Міського АвтоМотоКлубу або подивитися записи перегонів на ютуб каналі KMAMK Ukraine.

Тож який формат пропонується цього разу. Кожний етап буде складатися з практики, кваліфікації та 2-годинної гонки з піт-стопами. Але гонка фінального етапу чемпіонату, яка відбудеться на трасі Спа-Франкоршам, матиме інший хронометраж — дистанція складатиме 2 години 40 хвилин. Кожен етап буде проводитися раз на місяць, тож фінальна гонка в Бельгії відбудеться вже в березні 2022 року.

Але незабаром КМАМК анонсує ще один чемпіонат на Assetto Corsa Competizione, який буде мати зовсім інший формат і етапи будуть проводитися набагато частіше.

Для участі в чемпіонаті GT3 Endurance Championship необхідно подати заявку до 23 жовтня 2021 року включно за посиланням.

Календар KMAMK GT3 Endurance Championship:
27 жовтня 2021 — Brands Hatch
17 листопада 2021 — Imola
15 грудня 2021 — Nurburgring
19 січня 2022 — Suzuka
16 лютого 2022 — Kyalami
16 березня 2022 — Spa

Традиційно, кожен етап буде транслюватися в прямому етері на ютуб-каналі KMAMK Ukraine, а В’ячеслав Кобржицький, як завжди, радуватиме фаховим коментарем усіх ключових подій перегонів!

Діскорд КМАМК.

ТИТУЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР:
GAMEINSIDE.UA

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ:
PROFORMULA.UA

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
О3 — ФРІНЕТ

GIVEMERACE
7DRIVE