Романенко та Пітцик. Монца не підкорилася

Романенко та Пітцик. Монца не підкорилася
Категорія: eChamps
Tags: AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 310

Сьомий етап чемпіонату AOR GT3, який відбувся в доволі нелегких дощових умовах на трасі Monza, завершився дуже по-різному для українських водіїв команді Team Ballas Ukraine Костянтина Романенко та Олега Пітцика.

На першому сервері Костянтин зумів зробити неможливе — Романенко довгий час був на третьому місці в гонці та рухався в темпі лідерів. Ба більше — якщо б він використовував більш вдалу стратегію, мав би фінішувати на подіумі. Але сейвова тактика з вибору часу для обов’язкового піт-стопу для дозаправки не дозволила Романенку реалізувати свій гарний гоночний темп. Менше з тим, йому вдалося фінішувати на шостій позиції та піднятися в заліку водіїв на 20-ту позицію.

Олег Пітцик на другому сервері веде боротьбу за перемогу в чемпіонаті з Олексієм Челобановим. І зрозуміло, що передостання гонка була вкрай важливою в цій боротьбі. Але вона не принесла Олегові потрібного результату. Після старту низка помилок та ремонт автомобіля в боксах не дозволили набрати українському водію добру кількість очок. У результаті, для перемоги в чемпіонаті залишився тільки один варіант — якщо Челобанов фінішує нижче 18-й позиції на фінальному заїзді, а Олег зможе перемогти в гонці.

Тож Пітцик має реалізувати весь свій потенціал, щоби знаходитися якомога вище на останніх метрах гонки в Бельгії на трасі Spa, де буде гарна сонячна погода й можливість реалізування потенціалу автомобіля Bentley!