Алонсо і в сімрейсингу Алонсо?

Алонсо і в сімрейсингу Алонсо?
Категорія: eChamps
Tags: iRacing
Переглядів: 204

Нагадив собі в карму Фернандо Алонсо під час ГП Сінгапуру 2008 року чи ні? Наскільки токсичним є іспанець для команд, в яких він виступав? Чи вийде щось путнє з повернення дворазового чемпіона у чемпіонат Ф1 та у команду Renault/Alpine? Можна по-різному ставитись до кар‘єри Алонсо, до його витівок та стилю співіснування з оточуючими, але факти — річ уперта. І цими фактами Фернандо сам будує не найкраще ставлення до себе.

Ось нещодавно іспанець з‘явився в віртуальній гонці, яка проходила на симуляторі iRacing на трасі Daytona. І під час заїзду трапився неприємний епізод, який прогнозовано викликав невдоволення спільноти сімрейсерів. Мова йде про вкрай невдалий маневр на гальмуванні у виконанні Алонсо, внаслідок якого і він сам опинився за межами траси, і прихопив з собою суперника.

Повтор епізоду виклав у себе на каналі Twitch вочевидь мало кому знайомий користувач сервісу з ніком Tygrysmati. Звичайно, можна сказати, що якби за кермом зеленого боліду був хтось інший, а не відомий іспанець, аварія залишилась би непомітною. А так — чудова нагода нагадати і про неоднозначного Алонсо, ну і про себе, ясна річ.